Udhëzime për përdorim Clean Forte

Clean Forte është një përgatitje profesionale kundër parazitëve që mund të heqë qafe të gjitha llojet e parazitëve në një kohë të shkurtër. Komponentët natyrorë që përbëjnë Clean Forte vrasin të gjitha llojet e baktereve, kërpudhave, parazitëve. Përdorimi sistematik i ilaçit do të ndihmojë në parandalimin e zhvillimit të sëmundjeve parazitare dhe kërpudhore dhe shërimin e sëmundjeve ekzistuese.

Indikacionet për përdorimin e Clean Forte

Pikat Clean Forte krijohen në bazë të përbërësve natyralë, ato përmbajnë vetëm bimë medicinale. Mjeti mund të përdoret si për parandalimin ashtu edhe për trajtimin e sëmundjeve të kërpudhave. Rekomandohet të përdorni ilaçin në rastet e mëposhtme:

Përdorni Clean Forte në kontakt me kafshët shtëpiake
  • diagnostikuar infeksione kërpudhore dhe parazitare;
  • dyshimi për shfaqjen e parazitëve;
  • shqetësime në punën e traktit gastrointestinal, dobësi, pagjumësi, oreks i dëmtuar, reaksione alergjike;
  • kërcënimi i infeksionit, kontakti me transportuesit e sëmundjes, duke përfshirë kafshët shtëpiake;
  • ngrënia e mishit dhe peshkut pa trajtim të nxehtësisë, si dhe perime dhe fruta të palara;
  • si parandalim i sëmundjeve parazitare, kërpudhore dhe bakteriale.

Pika e pastër Forte do t'ju ndihmojë të pastroni trupin tuaj dhe t'ju mbrojë nga infeksioni. Produkti mund të përdoret nga njerëz të çdo moshe, përbërja natyrale nuk shkakton efekte anësore dhe reaksione alergjike.

Si të përdorni Clean Forte

Pika e Fortë Forte duhet të përdoret një herë në ditë në stomak bosh. Matni 20 pika dhe përzieni në një gotë me 200 ml ujë. Pini 30 minuta para mëngjesit. Kursi i trajtimit është 21 ditë. Si një masë parandaluese, rekomandohet të përdorni ilaçin 2 herë në vit.

Për më shumë informacion mbi përdorimin e produktit, shihni fletëudhëzimin udhëzues, i cili është në secilën paketë të barit. Ruhet në frigorifer, mos e ekspozoni në rrezet e diellit. Mos ia jepni produktin fëmijëve nën 3 vjeç.

Kundërindikimet dhe efektet anësore

Produkti nuk ka kundërindikacione, konsulta e mjekut nuk kërkohet para përdorimit të produktit. Në rast të intolerancës individuale ndaj përbërësve individualë të ilaçit, rekomandohet të jeni të kujdesshëm dhe të monitoroni reagimin e trupit. Produkti mund të shkaktojë një reagim të vogël të shqetësimit të stomakut. Pas disa aplikacionesh, si rregull, trupi përshtatet dhe efekte të tilla nuk ndodhin më.

Përgatitja profesionale anti-parazitare Clean Forte shitet në Shqipëri në faqen zyrtare të internetit. Ju mund ta blini ilaçin sot me zbritje. Ofertë e kufizuar. Nxito!